4. 9. 2023 / ARCHIV ČLÁNKŮ / Zdroj: SCHP ČR

VZDĚLÁVÁNÍ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU II: SCHP ČR USPĚL S ŽÁDOSTÍ O PODPORU

Svaz chemického průmyslu ČR (SCHP ČR) uspěl s žádostí o podporu (projekt „Vzdělávání v chemickém průmyslu II“) v rámci Operačního programu Zaměstnanost plus, výzvy Společně za vzděláváním, číslo výzvy 03_22_040. V současné době se připravuje smlouva s MPSV.

„Opětovné získání finančních prostředků na vzdělávání členských firem SCHP ČR umožní kontinuální pokračování vybraných školení zaměstnanců i po ukončení projektu z výzvy 110. Půjde o významný finanční příspěvek do rozpočtu na vzdělávání členských organizací našeho Svazu (formou de minimis a příp. částečné spoluúčasti),“ sdělil ředitel SCHP ČR Ing Ivan Souček, Ph.D.

 

Podporované oblasti vzdělávání jsou: měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy a technické a jiné odborné vzdělávání.

 

Realizace vzdělávacích kurzů spojených s rozvíjením znalostí, schopností a dovedností vyžadovaných pro výkon určitého povolání, a to s důrazem na podporu osob starších 55 let, začne nejdříve v lednu 2024. Do projektu se mohou zapojit členské organizace spadající mezi obchodní korporace (či státní podnik) dle zákona. Školy se do projektu zapojit bohužel nemohou, výzva je takto nastavená.

 

„V následujících týdnech budeme potřebovat spolupráci členských firem při zjištění vzdělávacích potřeb a dalších informací pro správné nastavení projektu. Na konec září pak připravíme webinář, kde se členové dozví detailní informace o projektu a budou mít možnost se na vše zeptat,“ upozornil Ivan Souček.

Zpět

Členská zóna:

Pro pokračování se přihlašte

Ještě nejste členem? Zaregistrovat se nyní

Napište nám


Kontakty

Svaz chemického průmyslu
České republiky
Rubeška 393/7
190 00 Praha 9

IČ: 16193725
DIČ: CZ16193725

+420 283 290 786

SCHP ČR

Dobrovolné profesní sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví.
Spojte se zástupci svazu k osobnímu projednání atributů členství.
 

Telefon:+420 283 290 786

MAPA STRÁNEK   |   NASTAVENÍ COOKIES   © 2024 SCHP ČR