28. 11. 2017 / ARCHIV ČLÁNKŮ / Autor: Pavel Mohrmann

Veletrh CPhI Worldwide 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem nesl i českou stopu

Veletrh CPhI 2017 se konal o 24. – 26. října 2017 na jednom z největších evropských výstavišť. CPhI je putovní a o jeho konání se dělí čtyři velká města - Frankfurt n.M., Barcelona, Paříž či Madrid. V loňském roce veletrh navštívilo 43 tisíc návštěvníků.

Čeští vystavovatelé představili své produkty a služby v rámci Českého národního stánku, který byl organizován Ministerstvem průmyslu a obchodu ve spolupráci se Svazem chemického průmyslu. Veletrh byl v předcházejících třech letech bez české účasti. Letos se účastnilo se šest českých firem, které návštěvníkům představily své produkty a služby.

„Účast SCHP ČR spočívala zejména v podpoře zúčastněných členů Svazu na veletrhu a přípravy doprovodného semináře. Na stánku proběhlo několik jednání týkajících mj. možnosti vystavování na podobných výstavách v jiných regionech. Stánek ČR byl vhodně designován (v souladu s předloženým návrhem a připomínkami ze strany vystavovatelů) a určitě splnil svůj účel,“ řekl k akci ředitel Svazu chemického průmyslu ČR, ing. Ivan Souček, Ph D.

Firmy vystavující na veletrhu:

BorsodChem MCHZ, s.r.o. - výrobky organické i anorganické povahy pro výrobce polyuretanových, pryžových, farmaceutických, zemědělských a potravinářských výrobků a zařízení pro úpravu vody.

Lučební závody Draslovka a.s. Kolín - speciality kyanové chemie, agrochemikálie, vč. fumigantů a biocidů příští generace.

ReachSpektrum, s.r.o. - poskytování vysoce kvalitních služeb napříč celým spektrem dodavatelského řetězce; spolehlivý partner v chemické legislativě

Svaz chemického průmyslu ČR - dobrovolné sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví; od roku 1992 spoluvytváří příznivé podnikatelské prostředí a rozvoj českého chemického průmyslu.

Synthesia, a.s. - podnikatelské aktivity zaměřené na pokročilé organické intermediáty, deriváty celulózy, pigmenty a barviva.

TEREZIA COMPANY s.r.o. - vyrábí doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub, doplňky stravy z léčivých rostlin, dietetické veterinární přípravky, přírodní kosmetika, přírodní zeleninové kořenicí směsi VEGI a VEGI BIO.

Zpět

Členská zóna:

Pro pokračování se přihlašte

Ještě nejste členem? Zaregistrovat se nyní

Napište nám


Kontakty

Svaz chemického průmyslu
České republiky
Rubeška 393/7
190 00 Praha 9

IČ: 16193725
DIČ: CZ16193725

+420 283 290 786

SCHP ČR

Dobrovolné profesní sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví.
Spojte se zástupci svazu k osobnímu projednání atributů členství.
 

Telefon:+420 283 290 786

MAPA STRÁNEK   |   NASTAVENÍ COOKIES   © 2023 SCHP ČR