14. 3. 2022 / Chemie v evropském kontextu / Zdroj: Synthomer

Skupina Synthomer podpoří Ukrajinu

Na současnou humanitární situaci na Ukrajině zareagovala také globální skupina Synthomer, jeden z jejíchž závodů se nachází v Sokolově. Také do České republiky směřuje uprchlická vlna z válkou zmítané Ukrajiny. 

Výkonný ředitel Michael Willome ve svém poselství mimo jiné uvedl: „Naše myšlenky jsou s lidmi na Ukrajině a všemi postiženými. Společnost Synthomer stojí na straně Ukrajiny a jejích občanů, kteří bojují za svou zemi a hledají bezpečné útočiště. Postiženým je třeba poskytnout okamžitou pomoc, a i když víme, že náš dopad bude omezený, věříme, že společně můžeme pomoci. Společnost Synthomer přispěje částkou 100 000 liber na krizovou výzvu Červeného kříže/Červeného půlměsíce na Ukrajině, aby podpořila jejich životně důležitou práci s uprchlíky a rodinami, které prchají před konfliktem.“ 

Také zaměstnanci sokolovského závodu se zapojují do pomoci přímo v Karlovarském kraji. Mnozí také přispěli některé z charitativních organizací, které pracují na podporu obyvatel Ukrajiny, jak finančně, tak materiálně. Sokolovská chemička Synthomer nabídla možnou spolupráci a poskytla určitou pomoc.

Zpět

Členská zóna:

Pro pokračování se přihlašte

Ještě nejste členem? Zaregistrovat se nyní

Napište nám


Kontakty

Svaz chemického průmyslu
České republiky
Rubeška 393/7
190 00 Praha 9

IČ: 16193725
DIČ: CZ16193725

+420 283 290 786

SCHP ČR

Dobrovolné profesní sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví.
Spojte se zástupci svazu k osobnímu projednání atributů členství.
 

Telefon:+420 283 290 786

MAPA STRÁNEK   |   NASTAVENÍ COOKIES   © 2024 SCHP ČR