7. 3. 2022 / ARCHIV ČLÁNKŮ / Zdroj: REGARTIS

Pozvánka: UFI kódy a základy PCN (webinar)

Co jsou to UFI kódy? Jak je generovat? Kam je umisťovat? A jak oznamovat nebezpečné směsi?

Zveme Vás na informační webinar, na němž probereme generování UFI kódů, jejich umisťování na štítcích, základní povinnosti výrobce a dovozce související s předkládáním informací o směsích nebezpečných pro zdraví do mezinárodní databáze na stránkách ECHA. Součástí budou veškeré novinky, které vyplývají z nařízení 2020/1677, které podstatně mění přílohu VIII o požadavcích na informace týkající se reakce na ohrožení zdraví.

 


UFI kódy a základy PCN (webinar)

Datum konání: 3. 3. 2022, 10:00 – 11:00

Místo konání: Online přes ZOOM

Cena: 1900,- bez DPH

Další informace a registraci naleznete zde.

Na tento webinar navazuje "Praktický kurz Oznamování do Toxikologických center (PCN)”, kde Vám ukážeme, jak generovat UFI kódy, jak pracovat v oznamovacím portálu ECHA, jak připravit potřebnou dokumentaci (dossier) a hlavně jak ji agentuře ECHA úspěšně předložit.


 

Proč se účastnit webinarů právě od REGARTIS?

Náš přístup ke vzdělávání stojí na třech pilířích – odborně, srozumitelně a aktuálně. Klademe důraz především na použitelnost načerpaných znalostí v praxi a každý náš webinar doplňujeme o příklady, případové studie a prostor na zodpovězení všech dotazů.

Zároveň bedlivě sledujeme veškeré novinky a změny v oblasti chemické legislativy, abychom posluchačům předávali ty nejaktuálnější informace.

Všemi webinary Vás provádíme my, experti z týmu REGARTIS. Máme přes 10 let zkušeností, proškolili jsme stovky účastníků našich kurzů, poskytli jsme tisíce konzultací a odpracovali jsme nekonečné množství hodin v oblasti REACH. Jsme zkušení konzultanti, specialisté hodnocení rizik a lektoři, a moc rádi Vám předáme zkušenosti, které jsme za ty roky nasbírali, ve srozumitelné formě.

 

Kdo vás webinary provede?Foto_H.Krejsová2.jpg

Ing. Hana Krejsová, Regulatory Queen a Senior BPR Expert (REGARTIS)

Hana vystudovala chemii na VŠCHT Pardubice. Zabývá se širokým spektrem chemické legislativy od jejich začátků.

Jedná se hlavně o biocidy, CLP, REACH, detergenty, a dalšími související problematika jako je skladování, nakládání, bezpečnost práce. Kromě řešení konkrétních požadavků, všechna zmíněná témata dlouhodobě přednáší.

 

 

A pokud chcete ze vzdělávání v oblasti chemické legislativy vytěžit maximum, stále můžete využít předplatné REGARTIS Online Akademie, které Vám přinese celoroční vzdělávání ve formě online webinarů a mnoho dalších benefitů. Více o předplatném naleznete zde.

Zpět

Členská zóna:

Pro pokračování se přihlašte

Ještě nejste členem? Zaregistrovat se nyní

Napište nám


Kontakty

Svaz chemického průmyslu
České republiky
Rubeška 393/7
190 00 Praha 9

IČ: 16193725
DIČ: CZ16193725

+420 283 290 786

SCHP ČR

Dobrovolné profesní sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví.
Spojte se zástupci svazu k osobnímu projednání atributů členství.
 

Telefon:+420 283 290 786

MAPA STRÁNEK   |   NASTAVENÍ COOKIES   © 2022 SCHP ČR