2. 11. 2023 / ARCHIV ČLÁNKŮ / Zdroj: SCHP ČR

Pozvánka na 3 zajímavé svazové workshopy Best Practices

V rámci projektu „Pyramida sociálního dialogu v chemickém odvětví“ připravil Svaz chemického průmyslu České republiky společně s Odborovou organizací pracovníků v energetice a chemickém průmyslu v listopadu tři zajímavé akce pro své členy a ostatní zájemce.

První akce, workshop Best Practices Visit Společenské odpovědnosti I, je naplánována na 15.11. do Pardubic. Workshop na téma „Systémová řešení BOZP a prediktivní řízení bezpečnosti strojů, procesů a budov“  seznámí jeho účastníky s inteligentními systémy řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a představí inovace a budoucnost bezpečnosti. Více zde.

Na 22.11. je připraven společně s odborným časopisem NEBEZPEČNÝ NÁKLAD  kulatý stůl-mini konference  Společenská odpovědnost chemických (nejen) podniků na téma „Odborný názor chemického průmyslu na hrozby chemické logistiky ve středně i dlouhodobé perspektivě“. Kulatý stůl se uskuteční v Pardubicích, v areálu společnosti Synthesia a.s. Ke kulatému stolu jsou kromě zástupců chemických společností pozváni i představitelé Ministerstva dopravy, ŽESNAD, ČESMAD, logistických firem a dalších důležitých subjektů. Více zde.

Třetí akce, workshop Best Practices Visit Společenské odpovědnosti II, je naplánována na 23.11. do Kralup nad Vltavou, do společnosti SYNTHOS. Při workshopu na téma „Prediktivní údržba“ bude firma SYNTHOS sdílet na místě se všemi  účastníky své zkušeností s plánováním, zaváděním a vyhodnocováním prediktivní údržby na některých svých pracovištích. Více zde.

 

Na všechny akce jste srdečně zváni.

Zpět

Členská zóna:

Pro pokračování se přihlašte

Ještě nejste členem? Zaregistrovat se nyní

Napište nám


Kontakty

Svaz chemického průmyslu
České republiky
Rubeška 393/7
190 00 Praha 9

IČ: 16193725
DIČ: CZ16193725

+420 283 290 786

SCHP ČR

Dobrovolné profesní sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví.
Spojte se zástupci svazu k osobnímu projednání atributů členství.
 

Telefon:+420 283 290 786

MAPA STRÁNEK   |   NASTAVENÍ COOKIES   © 2023 SCHP ČR