5. 2. 2019 / ARCHIV ČLÁNKŮ / Zdroj: HACH

Analýza sodíku vyvinutá pro zajištění skvělé shody

Ve společnosti Hach víme, že žádný přístroj nebývá v provozu sám. Vše, co navrhujeme, se obvykle stane součástí stávajícího systému, přičemž zdroje, jako jsou finance, čas či prostor, bývají většinou omezené.

Navrhováním našich přístrojů se shodnými skříněmi, funkcemi, rozhraními a schopnostmi zajišťujeme, že hodnotu, kterou žádáte od jednoho přístroje, dostanete i od jiných přístrojů. Když přidáte analyzátor sodíku NA5600sc do týmu přístrojového vybavení, v němž jsou i jiné přístroje Hach, například analyzátor křemíku 5500sc, můžete očekávat následující výhody:

  • Úspora času a peněz na zaškolení obsluhy, protože již zná a používá stejné rozhraní
  • Úspora peněz a prostoru díky schopnosti měřit až 4 kanály při menší prostorové náročnosti, než jeden přístroj obvykle vyžaduje
  • Úspora času, peněz a prostoru díky reagenciím, které jsou dodávány již připravené k okamžitému použití
  • S diagnostickým prediktivním softwarem Prognosys získáte pocit jistoty, zda jsou změny v měřeních způsobeny přístrojem nebo změnami ve vodě

Pokud budeme přístroje považovat za hráče, pak je PrognosysTM trenérem.

Prognosys je prediktivní diagnostický systém, který sleduje výkon přístrojů, takže můžete eliminovat pochybnosti ohledně přístroje a vyhnout se riziku nutnosti údržby na poslední chvíli.

Se softwarem Prognosys budete přesně vědět, jestli přístroj vyžaduje pozornost a proč. A lepší informovanost znamená, že měření sodíku budou při provádění preventivní údržby vždy konzistentní.

Analyzátor sodíku NA5600sc i analyzátor křemíku 5500sc jsou s Prognosys kompatibilní, což z nich činí hvězdný tým pro každý provoz pro výrobu energie a páry. Oba mají snadno srozumitelné stavové lišty, které ukazují následující informace:

Indikátor měření, který vás včas upozorní na nutnost provedení údržby ještě předtím, než se měření stanou sporná. Sledování kalibrace analyzátoru, kvality vzorků a stavu elektrody - to vše na první pohled.

Indikátor servisu, který ukazuje počet dnů zbývajících do okamžiku, kdy bude analyzátor vyžadovat servis. Potřeba provedení údržby je indikována až 30 dní předem.

Zajistěte plynulý chod vašeho provozu zařazením analyzátoru sodíku NA5600sc, který je kompatibilní s Prognosys, do týmu pro měření křemíku a sodíku.

Více informací naleznete zde.

Zpět

Členská zóna:

Pro pokračování se přihlašte

Ještě nejste členem? Zaregistrovat se nyní

Napište nám


Kontakty

Svaz chemického průmyslu
České republiky
Rubeška 393/7
190 00 Praha 9

IČ: 16193725
DIČ: CZ16193725

+420 283 290 786

SCHP ČR

Dobrovolné profesní sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví.
Spojte se zástupci svazu k osobnímu projednání atributů členství.
 

Telefon:+420 283 290 786

MAPA STRÁNEK   © 2019 SCHP ČR