Obhajoby Responsible Care v roce 2014

Z 80 organizací zapojených do plnění principů Responsible Care přistupuje v roce 2014 k obhajobě práva užívat logo Resposible Care 19 dále uvedených subjektů. Podklady pro obhajobu, zejména výkaz indikátorů a výsledky samohodnocení a postupně i zprávy hodnotitele naleznete již podruhé na webu www.schp.cz. Kliknutím na jméno organizace k obhajobě přistupující. Další informace naleznete na webech jednotlivých organizací.

Veřejné obhajoby se uskuteční dne 9. září 2013 na Střední průmyslové škole chemické v Brně. Certifikáty budou slavnostně předány dne 26. 9. 2014 na Večeru české chemie, který bude letos věnován 20 letům Responsible Care v České republice.

AIR PRODUCTS spol. s r.o. SIAD Czech spol. s r.o.
AZELIS Czech Republic s.r.o. SPŠ chemická Brno
Brenntag ČR s.r.o. Synthesia, a.s.
CHS Epi, a.s. SYNTHOS Kralupy a.s.
DACHSER Czech Republic a.s. UNIPETROL, a.s
Eurosupport Manufacturing Czechia, s.r.o. UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o.
HSH Chemie, s.r.o. UNIPETROL RPA, s.r.o.
Infraspol, s.r.o. UNIPETROL SERVICES, s.r.o.
Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí
Messer Technogas s.r.o.
MSŠCH Praha

 

Vytisknout

Seznam organizací plnících Principy Responsible Care - aktualizace 2014

20 let již je celosvětová dobrovolná iniciativa realizována v České republice. K plnění principů Responsible Care se v České republice hlásí již 80 členských společností SCHP ČR a jeho kolektivních členů Asociace výrobců nátěrových hmot ČR, České asociace čisticích stanic a Svazu chemických obchodníků a distributorů ČR. Letos se k obhajobě připravuje 21 společností. Veřejné obhajoby proběhnou na SPŠCH Brno dne 9. 9. 2014.

docSeznam organizací plnících principy RC k 15.5.2014804 KB
xlsPřehled obhajob k 15.5.201452 KBVytisknout

Seznam organizací plnících Principy Responsible Care - aktualizace 2013

K plnění principů Responsible Care se v České republice hlásí v listopadu 2013 již 74 společností SCHP ČR a jeho kolektivních členů Asociace výrobců nátěrových hmot ČR, České asociace čisticích stanic a Svazu chemických obchodníků a distributorů ČR.. První organizace se přihlásily již v roce 1994 a principy Responsible Care realizují již 20 let. K obhajobám se letos připravuje 19 společností.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout

Obhajoby Responsible Care v roce 2013

Ze 70 organizací zapojených do plnění principů Responsible Care přistupuje v roce 2013 k obhajobě práva užívat logo Resposible Care 22 dále uvedených subjektů. Podklady pro obhajobu, zejména výkaz indikátorů a výsledky samohodnocení naleznete poprvé na našem webu, kliknutím na jméno organizace k obhajobě přistupující. Další informace naleznete na webech jednotlivých organizací.

Veřejné obhajoby se uskuteční dne 5. září 2013 v Praze sídle společnosti Linde Gas. Certifikáty budou předány 26. 9. 2013 na Večeru české chemie.

Alchimica Biesterfeld Silcom
Barentz Fatra
Bochemie Glanzstoff Bohemia
CACS Chemotex
CS Cabot Kemifloc
Dekonta Nordmann Rassmann
DONAUCHEM Penta
Epispol Radka
EURO-Šarm Spolana
Explosia SPŠCH Pardubice
Farmak Výzkumný ústav anoganické chemie

 

 

 

 

Vytisknout

Seznam organizací plnících Principy Responsible Care

K plnění principů Responsible Care se první organizace přihlásily již v roce 1994. V současné době se hlásí k principům Responsible Care celkem 68 členských společností SCHP ČR a jeho kolektivních členů Asociace výrobců nátěrových hmot ČR, České asociace čisticích stanic a Svazu chemických obchodníků a distributorů ČR.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout

Mapa stránek | Copyright © 2017 Svaz chemického průmyslu České republiky

 

schp